Pravidla

 
1. Je zakázáno vytvářet si jakékoliv plošinky přesahující velikost 10x10, které zvýhodňují spawning jakýkoliv pokémonů (max 1 na hráče!), dále jakkoliv griefovat a zbytečně ničit krajinu. Také je zakázáno si jakkoliv přivlastňovat cizí stavby, pozemky a nebo je ničit a vykrádat (ikdyž tam není residence, claim). Je zakázáno si stavět jakékoliv plošinky okolo spawnerů (zpravidla ghost tower)

2. Trestá se také jakákoliv úprava modpacku. Jsou zakázány módy typu Xray (i texture pack), a jiné mody zvýhodňující hráčovu pozici, také jsou zákázany i autoclickery apod. Taktéž je zakázáno, aby jeden hráč vlastnil více účtů.

3. Vyžírání a campení na území cizí resky je také zakázáno (to platí, ikdyž si jde někdo např. pro pokebally a druhý hráč mu vyžere pokémona). Také je zakázáno si dělat claim hned vedle jiného člověka bez jeho souhlasu.
Dodatek: Zákaz chytání legend na území cizího claimu, bez souhlasu vlastníka claimu.

4. Je zakázáno psát do chatu jakékoliv nadávky, vulgární, sexistické, rasistické a podobné výrazy. (Menší přestupy se trestají mutem, ale může dojít i na ban). Je také zakázáno trest jakkoliv obcházet (cedulky apod.) Taktéž je zakázáno jakkoliv spamovat do chatu.

5. Pokuď hráč dostane ban, a má podezření, že ban byl udělen neprávem má právo se odvolat na našem discordu. Pokuď si hráč zakoupí VIP, nemá při případném banu žádný nárok na náhradu (vyjímka je ban udělený neprávem).

6. Také se trestá jakékoliv zneužití chyb serveru, či nastavení. Pokud hráč narazí ne nějakou chybu, má povinnost jí neodkladně nahlásit na discordu.

7. AT se snaží dělat všechno co nejlépe jak to umí a ve všem vám vyhovět. Pokud i přesto zpozorujete jednání nějaké člena A-teamu jako neadekvátní, můžete si založit ticket na discordu (tyto stížnosti většinou řeší samotné vedení). Nepřejeme si však, aby jste tyto stížnosti řešily ve hře nějakými nadávkami apod.

8. Pokuď nemáte nějaký pádný důkaz, nemůžeme vám vrátit ztracené itemy a pokémony. Za téměř žádných okolnostích se jako pádný důkaz nepovažuje svědectví jiného hráče (to platí i pro krádeže apod.)

9. Jakékoliv poškozování, čí narušení chodu serveru se trestá IP banem.

10. Vedení serveru si vyhrazuje právo kohokoliv ze serveru bez udání důvodu odstranit (zabanovat, popř. mu smazat itemy) pokud k tomu má nějaký důvod.

Pozn.: Všichni hráči mají povinnost nahlásit chování jakéhokoliv hráče, které odporuje těmto pravidlům. Neznalost těchto pravidel se neomlouvá a hraním na našem serveru s těmito pravidly automaticky souhlasíte.